WARSZTATY PLAKATEM W PŁOT

Od 5 kwietnia 2017 r. można oglądać plakaty będące rezultatem warsztatów Plakatem w płot, które odbyły się w Zakładzie Projektowania Graficznego. Miejscem ekspozycji jest, rzecz jasna, płot wokół Wydziału Sztuk Pięknych. Na wystawie wiszą projekty poświęcone Bydgoskiemu Przedmieściu, a ich autorami są uczniowie V Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu oraz studenci grafiki na specjalności projektowanie graficzne. Pomysłodawcą i koordynatorem projektu jest dr Piotr Florianowicz z Zakładu Projektowania Graficznego. Warsztaty prowadzili dr Piotr Florianowicz, dr Joanna Frydrychowicz-Janiak oraz dr hab. Nikodem Pręgowski. Dzięki otwartej prezentacji plakatów na ulicy wystawę zobaczą zarówno turyści jak i mieszkańcy Torunia, piesi, zmotoryzowani oraz użytkownicy komunikacji miejskiej. Bardzo dziękujemy uczestnikom akcji za zaangażowanie i głowy pełne pomysłów!

Wystawę oglądać można do 29 maja 2017 roku, przed Wydziałem Sztuk Pięknych ul. Sienkiewicza 30/ 32.

Projekt realizowany jest przy udziale środków Toruńskiej Agendy Kulturalnej w ramach programu Mikrowsparcie

Fotorelacja z zajęć oraz więcej na temat warsztatów:  www.projgraf.umk.pl