Wystawa prac doktorantów, studentów i młodych absolwentów z Zakładu Grafiki

Do 14 marca 2018 r. potrwa wystawa Grafika warsztatowa w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy (ul. Marcinkowskiego 12-14), na której zaprezentowano prace doktorantów, studentów i młodych absolwentów z Zakładu Grafiki Wydziału Sztuk Pięknych UMK. plakat,  folder

Dzięki aktywności młodych twórców wystawa ukazuje cały szereg prac powstałych w przeciągu ostatniego roku w 5 pracowniach warsztatowych Zakładu Grafiki /Wklęsłodruku, Wypukłodruku, Litografii, Serigrafii i Grafiki Multimedialnej. Każda z pracowni oferuje różnorodne możliwości warsztatowe i narzędzia pracy twórczej dając studentom wiele alternatyw artystycznej kreacji.

Młodzi twórcy nie boją się stawiać sobie nowych graficznych wyzwań, często w swoich realizacjach eksperymentując, łącząc techniki czy choćby wykorzystując jedne dla wzbogacenia innych.

Kurator wystawy: mgr Piotr Czyż.

Fot. Dariusz Gackowski / Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Fotorelacja z wernisażu 21.02.2018 r.: