GRAFIKA DLA KAŻDEGO - FOTORELACJA Z DRZWI OTWARTYCH W ZAKŁADZIE GRAFIKI

Podczas Dni Otwartych Zakład Grafiki przygotował prezentacje wszystkich 5 pracowni specjalistycznych: Pracowni Wklęsłodruku, Pracowni Wypukłodruku, Pracowni Litografii, Pracowni Serigrafii oraz Pracowni Grafiki Multimedialnej.

Grupa młodzieży uczestniczyła w pokazach i konsultacjach prowadzonych przez kadrę dydaktyczną oraz w przeglądach teczek. Zainteresowani mieli również możliwość obejrzenia przygotowanych wystaw prac studentów z poszczególnych pracowni oraz wystawy w Galerii Zakładu Grafiki. Obecni w pracowniach wykładowcy udzielali odpowiedzi na nurtujące kandydatów pytania, a także przeprowadzili korektę przywiezionych prac. Swoimi uwagami na temat grafiki warsztatowej z przyszłymi kandydatami dzielili się również chętnie studenci Grafiki.

Była to wyjątkowa okazja do odwiedzenia pracowni, zapoznania się z twórczością studentów oraz do uzyskania informacji na temat studiów i egzaminów wstępnych. Jeżeli myślisz poważnie o studiach u nas, weź swoje prace, opowiedz nam o tym, co robisz!

/foto: Damian Zieliński, Michał Rygielski/